Domy z bali

Drewno jako materiał konstrukcyjny daje naprawdę duże możliwości, jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe. Jest to naturalny surowiec, który pozwala na stworzenie korzystnego mikroklimatu wewnątrz domu, a przy tym przez lata zachowuje pożądane właściwości mechaniczne. Domy z bali to jedne z najbardziej atrakcyjnych wizualnie domów drewnianych, które ponadto charakteryzują się znakomitą trwałością, odpornością na działanie warunków atmosferycznych oraz izolacyjnością termiczną.

Bale lite i z drewna klejonego

Realizowane przez naszą firmę domy z bali są wykonywane z wysokiej jakości profilowanych bali drewnianych z drewna litego o grubości do 90 mm i stałej wysokości 185 mm. Jest to materiał gwarantujący szybkie tempo prac i doskonałe właściwości mechaniczne i termiczne. Alternatywą są bale z drewna klejonego warstwowo, których grubość maksymalna wynosi 155 mm, a wysokość 225 mm. W obu przypadkach uzyskujemy trwałą konstrukcję w zaledwie kilka tygodni.

Oferowane przez nas domy z bali posiadają wszystkie zalety domów drewnianych. Wykonane z naturalnego surowca ściany zewnętrzne pomagają w utrzymaniu stałej wilgotności w każdym z pomieszczeń. Niewielka grubość ścian zewnętrznych pozwala natomiast na uzyskanie większej powierzchni użytkowej, niż ma to miejsce w przypadku domów murowanych. Cechy te w połączeniu ze znakomitym współczynnikiem przenikania ciepła sprawiają, że domy z bali są nie tylko przyjazne mieszkającym w nich rodzinom, ale również tanie w eksploatacji.

Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia galerii naszych dotychczasowych realizacji. Na swoim koncie mamy wiele domów z bali o różnej kubaturze i przeznaczeniu. Polecamy również nasze projekty, które odpowiadają obowiązującym standardom i gwarantują najlepsze wykorzystanie możliwości, jakie dają różnego typu bale drewniane. Służymy również pomocą w sprawie adaptacji projektów już przez Państwa posiadanych.

Galeria zdjęć
Kliknij na zdjęcie, aby skoczyć do
galerii naszych realizacji...
Partnerzy
tel. 510-231-542 biuro@stbud.pl www.STbud.pl © 2014 Google