Projekty domów z drewna

Pierwszym krokiem zaraz po zapadnięciu decyzji o budowie własnego domu, jest zwykle wybór odpowiadającego naszym wymaganiom projektu. Kluczowe jest dopasowanie domu do potrzeb przyszłych domowników – częstym błędem jest bowiem budowanie na wyrost. Nie zawsze potrzebujemy przecież trzy łazienki i pięć sypialni. Wręcz przeciwnie – w większości przypadków najrozsądniejszym wyborem jest dom z dwiema łazienkami i trzema lub czterema sypialniami, który pozwala na komfortowe funkcjonowanie nawet sześcioosobowej rodziny.

Nasza oferta projektów domów drewnianych została tak przygotowana, aby idealne rozwiązanie znalazła każda rodzina – niezależnie od liczby potencjalnych domowników. Proponujemy nieduże domy letniskowe o powierzchni odpowiadającej skromnemu mieszkaniu, ale także duże domy całoroczne z wieloma sypialniami i kilkoma balkonami. Każdy z dostępnych projektów jest efektem ścisłej współpracy prawdziwych specjalistów od budownictwa drewnianego.

Energooszczędność ukryta w projekcie

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale właśnie na etapie projektu jesteśmy w stanie dokonać największych oszczędności, które będą wynikiem niewielkich kosztów budowy, jak również niskich kosztów eksploatacji. Najlepszym wyborem są proste bryły kryte dachem dwuspadowym – wpisują się one w obowiązujące trendy w architekturze, a ponadto gwarantują najniższy koszt ogrzewania jednego metra kwadratowego powierzchni użytkowej domu.

Powinnyśmy także pamiętać, że na energooszczędność naszego domu mają wpływ takie detale, jak wysokość kondygnacji w świetle, rozmieszczenie okien czy lokalizacja na działce względem stron świata. Idealne będą projekty z największymi przeszkleniami od strony południowej, ponieważ zagwarantują duże zyski cieplne z promieniowania słonecznego zimą. Zapraszamy do przeglądnięcia pełnej oferty naszych domów drewnianych.

Projekty domów autorstwa naszej pracowni
Nasze autorskie projekty garaży
Projekty pracowni Dom-Projekt
Sortuj projekty alfabetycznie
Sortuj według powierzchni użytkowej
Partnerzy
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis spełniał jak najlepiej oczekiwania naszych Klientów. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Akceptuję, zamknij komunikat
STBud
Sidzina 1037, 34-236 Sidzina, telefon: 510 231 542 e-mail: biuro@stbud.pl
www.STbud.pl © 2014 Google